• Akce a program

   

  Restaurace Václav se nachází v Karlovarském kraji u města Cheb na břehu Jesenické přehrady.Jelikož se restaurace u Chebu nachází v areálu kempu Václav, nabízí mnohem více.Moderní sociální zařízení, dětské hřiště, bezdrátové připojení WiFi - hotspot ad.V letním období pořádáme i menší kulturní akce a zábavný program.Informace ohledně vstupu do areálu kempu naleznete v menu.i

  Cheb - Františkovy lázně - Mariánské lázně - Karlovy Vary

  Pokud nehledáte hotel, pension, pokoj či jiné ubytování v Chebu, přijeďte na odpoledne něco sníst a relaxovat k nám, u nás si vyberete .)

 • Restaurace Václav

  Restaurant Václav u Chebu

  Tým restaurace Václav je zde pro Vás, aby Vám připravil speciality nejen z české kuchyně. Vychutnejte si Vaše jídlo i nápoj. I v Karlovarském kraji na Jesenické přehradě Vám rádi nabídneme kvalitní točené pivo původem jak jinak než z Plzně. Restaurace Václav se nachází v areálu kempu Václav na břehu Jesenice.Romantické duše si u nás přijdou také na své.Pokud byste se náhodou chtěli zdržet déle, zázemí kempu Václav Vám nabídne komfortní ubytování v mobilních domcích(nejedná se o tradiční bungalov ani chatu), které se nachází nedaleko restaurace.Jedná se o netradiční a přesto komfortní ubytování - mobilhome.

 • Historie

  Historie restaurace Václav se začala psát v roce 1993. Původní zázemí bylo zcela jiné než aktuálně. Restaurace měla tehdy charakter bistra s otevřenou terasou.Současný stav nabízí odpovídající zázemí a čisté prostředí pro hosty nejen z kempu.Naše restaurace je tak trochu jiná než restaurace v Chebu a okolí, díky své poloze se podařilo spojit zázemí restaurace a okolní přírody u Jesenické přehrady.Host si tak u nás pochutná nejen na jídle a moučníku,ale zároveň si zde příjemně odpočine.

Restaurant Václav - Jesenice

Všebořská 51, 35002 Cheb - Podhrad

(vlaková zastávka Všeboř)

Česká republika

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sledujte náš program!